Zamówienia

PROCEDURA ZAMAWIANIA TORTÓW W PRACOWNI NIEZŁE CIACHO-

1. Należy wypełnić formularz zamówień – poczekać na wycenę – jeśli cena Państwu odpowiada należy w ciągu 2 dni od otrzymania wyceny przelać zadatek w wysokości DOKŁADNIE 50 % wyceny - na numer konta  NIEZŁE CIACHO PRACOWNIA CIAST I TORTÓW Anna Daraż, ul. Brandstaettera 8,  33-100 Tarnów 63 1140 2017 0000 4002 1273 6296 MultiBank.

W sytuacji gdy zadatek nie zostanie przelany na konto w ciągu 2 dni na konto należy procedurę zamówień powtórzyć – Pracownia nie archiwizuje Państwa zamówień – po tygodniu wyceny są nieaktualne.

2. Zadatek  musi być na koncie Pracowni najpóźniej tydzień przed terminem realizacji zamówienia. W przypadku zamówień na „ostatnią chwile” należy wpłacić całą kwotę i wysłać potwierdzenie dokonania przelewu na adres kontakt@niezleciacho.com

BRAK ZADATKU JEST JEDNOZNACZNY Z NIE PRZYJĘCIEM PRZEZ PRACOWNIĘ ZAMÓWIENIA. 

3. W tytule przelewu napisać swoje imię i nazwisko podane w formularzu oraz DATĘ NA KIEDY JEST TORT. Inne dane w tytule przelewu traktowane są jako nieważne – tym samym Pracownia nie przyjmuje wtedy takiego zamówienia do realizacji i przepada Państwu zadatek

4. Jeśli termin jest bardzo krótki należy upewnić się telefonicznie czy jest możliwość realizacji projektu.

5. Zamówienia najlepiej składać z wyprzedzeniem 3 tygodniowym. W przypadku tortów ślubnych – konieczne są konsultacje telefoniczne.

6. Torty zamawiane na sobotę lub niedzielę wydawane są w piątek o 18:00

7. TORTY ŚLUBNE – zanim zamówicie Państwo  tort proszę sprawdzić warunki w jakich będzie przechowywany w lokalu Waszego ślubu – na skutek złego przechowywania tortów w lokalach niestety dochodzi do uszkadzania ich – za co odpowiedzialność ponosi lokal.

8. Warunki przechowywania tortów w stylu angielskim: Temperatura 2-4 stopnie C oraz wilgotność między 30 % – 55 %


Dziękujemy za miłą współprace.

Wycena tortu zostanie przesłana po otrzymaniu od Państwa zamówienia, na adres e-mail podany w poniższym formularzu.

Formularz zamówień

Twoje imię i nazwisko wymagane

Twój e-mail wymagane

Numer telefonu wymagane

Smak wymagane

Ilość porcji wymagane
 15-18 20-25 25-30 Inna:

Dekoracja wymagane
Napisz, jak ma wyglądać dekoracja:

dołącz zdjęcie przykładowej dekoracji:

albo wstaw link do zdjęcia:

Termin wymagane

Antyspam wymagane
4 + 3 = 

Akceptuję Regulamin Pracowni Ciast i Tortów Niezłe-Ciacho wymagane

Numer konta do wpłacania zaliczek:

NIEZŁE CIACHO PRACOWNIA CIAST I TORTÓW Anna Daraż , ul. Brandstaettera 8,  33-100 Tarnów 63 1140 2017 0000 4002 1273 6296 MultiBank Wycena tortu oraz wysokość zaliczki zostanie przesłana po otrzymaniu od Państwa zamówienia, na adres e-mail podany w formularzu.