Sweet Expo 2011 – spotkajmy się tam za rok :)

Witam Wszystkich zapaleńców – dzisiaj trochę z innej beczki – chciałam opowiedzieć o fantastycznym wydarzeniu z naszej branży a mianowicie o Targach Sweet Expo 2011 w Warszawie, które odbyły się w dniach 23 – 25 luty- świetna atmosfera oraz możliwość poznania równie zakręconych w tej dziedzinie cukiernictwa ludzi powoduje, że w takich miejscach po prostu chce się przebywać – dziękuje organizatorom tej fenomenalnej imprezy za zaproszenie do uczestnictwa naszej Pracowni  i możliwość wystawienia naszej pracy. Szczególne podziękowania dla  Pana Janusza Profus  z firmy Wedel – Wielkiego Maestro Czekolady oraz całej załogi Wedlowskiej.

Zapraszam chętnych na moje szkolenia, które pomogą przygotować się  do zawodów za rok – zapraszam na szkolenia grupowe oraz indywidualne na których nabędziecie wiedzę jak stosować różne techniki w stylu angielskim – Piszcie i dzwońcie aby umówić się na najbliższe terminy szkoleń. W przypadku szkoleń indywiduwalnych program ustalany jest według potrzeb kursanta. Wszystko w miłej atmosferze na miejscu w Tarnowie lub z możliwością dojazdu do kursanta :) Polecam

Jeden komentarz

 1. Katarzyna pisze:

  Dzien dobry,
  jestem zachwycona Pani strona, podejsciem, checiami i talentem. Interesuje mnie szkolenie stylu angielskiego. Mieszkam w Piasecznie, pod Wraszawa. Ile kosztuja szkolenia, jakie sa najblizsze terminy, ile kosztuje ewentualne szkolenie indywidualne z dojazdem?
  Bardzo prosze o odpowiedz i z gory dziekuje.
  Pozdrawiam,
  Katarzyna Krzymien.

Zostaw komentarz

wymagane

wymagany, nie będzie opublikowany

opcjonalnie