Regulamin

Regulamin zamówień tortów i dekoracji w Pracowni „Niezłe Ciacho”
  1. Po wysłaniu zamówienia przez stronę www.niezleciacho.com zamawiający otrzyma w ciągu 3 dni roboczych wycenę tortu.
  2. Zamawiający po zaakceptowaniu warunków i wyceny zobowiązany jest do wpłacenia zadatku  w ustalonej wysokości w ciągu 3 dni roboczych na numer konta  NIEZŁE CIACHO PRACOWNIA CIAST I TORTÓW Anna Daraż Wilsona 58/20 33-100 Tarnów 63 1140 2017 0000 4002 1273 6296 MultiBank
  3. Tylko po otrzymaniu zadatku na konto zamawiający automatycznie ma zarezerwowany termin i gwarancje wykonania zamówionego tortu.
  4. W przypadku wprowadzenia jakichkolwiek zmian w zamówieniu należy dokonać nowej wyceny.
  5. W przypadku gdy zamawiający nie pojawi się po tort lub zrezygnuje z zamówienia tym samym godzi się na utratę wpłaconego zadatku.
  6. Zamawiający ma obowiązek zgłosić się po tort w wyznaczonym terminie o uzgodnionej godzinie.
  7. Torty stworzone w stylu angielskim wymagają szczególnych warunków przechowywania – w temperaturze około 4– 5 ° C w możliwie jak najmniejszej wilgotności.
  8. Dekoracje oraz jej elementy wykonane są z plastycznych mas cukrowych, może się zdarzyć że dekoracja zawiera w sobie elementy nie spożywcze które są niezbędne do wykonania tortu lub figurki, wtedy zamawiający jest informowany o tym fakcie.
  9. Dekoracje ze względu na swoją kruchość muszą być przewożone z największą ostrożnością. Należy przechowywać je w suchym chłodnym i nie nasłonecznionym miejscu.